Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 279,00 zł , zmiana od tamtej pory: -21,37%

KONKURS MINI MAX 2021 - PODSUMOWANIE

Drodzy Forumowicze ,
podsumowanie roku 2021 wbrew pozorom jest dość optymistyczne .
Konkurs zakończyliśmy na minusie ale w porównaniu do straty - 9761 punktów w ubiegłym roku ,
wynik 2021 : - 782 punkty to ogromny postęp a ten minus to głównie moja wina , bo gdybyśmy nie wzięli mojego wyniku pod uwagę , byłby nawet niewielki plusik !

W roku 2021 w Konkursie Mini Max wzięło udział 16 uczestników , podobnie jak w latach poprzednich.
Tak się składa , że liczba uczestników się nie zmienia , chociaż niektórzy rezygnują a przychodzą inni.

Połowa tj. 8 uczestników ( tj. 50 % ) zakończyło rok zyskiem , a 2 osoby osiągnęły założony cel ( jedna go znacząco przekroczyła a drugiej brakował jedynie ułamek procenta )

Zwycięska trójka to :
  1. yntelygent : 705 pkt = 150 % zysku
  2. joanna863 : 467 pkt = 100 % zysku
  3. ravcio : 298 pkt = 64 % zysku

Serdeczne gratulacje !

BRAWO dla Yntelygenta , który wrócił na podium !
Wszystkie wyniki są dostępne w tabeli. Warto przejrzeć losy uczestników i ich wyniki miesiąc po miesiącu bo jest to bardzo pouczające . Można zauważyć wzloty i upadki - ale co ważne , widać tam że nawet z dużej straty można wyjść na duży plus .

Mam nadzieję , że osoby którym w tym roku poszło gorzej a nawet te , którym poszło naprawdę kiepsko ( jak np. mnie - drugi rok z rzędu ) się nie zniechęcą i będą dalej próbować swoich sił - w końcu to zabawa a przy okazji można się czegoś wspólnie nauczyć .
Ze swej strony deklaruję poprawę - 2 lata na pozycji "czarnej owcy" zdecydowanie mi wystarczy a podobno do 3 razy sztuka ! :-)

W naszym wspólnym imieniu , chcę bardzo serdecznie podziękować EmU ,
który prowadzi i weryfikuje Tabelkę , bo bez jego pracy społecznej nie byłoby
wyników na bieżąco on-line a więc najlepszej zabawy - DZIĘKUJEMY :-)
Dziękuję również EmGi za uzupełnianie tabelki w miarę możliwości.

Zapraszam i zachęcam do udziału w Konkursie MINI MAX 2022 .
Pozdrawiam Wszystkich i życzę Szczęśliwego Nowego Roku !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,73% 1 792,00 2022-05-20 17:04:04
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.