Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,02 zł , zmiana od tamtej pory: -99,02%

Komunikat bieżący 26/2015

Zgłoś do moderatora
Podpisanie istotnej umowy przez podmiot stowarzyszony

Zarząd Ekokogeneracja S.A. („Emitent”) informuje, iż w dniu 12 marca 2015 r. podmiot stowarzyszony Emitenta - Ekotermika S.A. („Spółka Stowarzyszona”) poinformował Emitenta o zawarciu przez spółkę Kotłownia 1 Sp. z o.o. (zwaną dalej „Spółką Celową Podmiotu Stowarzyszonego”) o zawarciu istotnej umowy (zwanej dalej „Umową”).

Przedmiotem Umowy zawartej przez Spółkę Celową Podmiotu Stowarzyszonego jest budowa hali kotłowni do produkcji energii cieplnej z odpadów na terenie Zakładu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Nowym Dworze Mazowieckim („ZEC”).

Spółka Celowa Podmiotu Stowarzyszonego jako inwestor i finansujący inwestycję na terenie ZEC będzie długoterminowym operatorem i właścicielem instalacji do produkcji energii cieplnej z odpadów.

Spółka Celowa Podmiotu Stowarzyszonego planuje uzyskać w marcu 2015 r. pozwolenia na budowę i rozpocząć do końca marca 2015 r. inwestycję na terenie ZEC.

Emitent podaje niniejszy komunikat w związku z jego istotnym wpływem na wycenę Podmiotu Stowarzyszonego – Ekotermika S.A.

Podstawa prawna: § 4 ust. 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

  • Komunikat bieżący 26/2015 Autor: zarzad_ekg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKOKOGEN 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.