Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,19 zł , zmiana od tamtej pory: -66,27%

kolejny badziwe z gam dev ?

Zgłoś do moderatora
Kolejna marzenia sprzedawane po 20 mln kapitalizacji ?

Inwstorzy skad wy macie tyle kasy do stracenia aby kupowac te wszystkie przewartosciowane społki gamingowe ?

Nawet CD projekt niech zrobi 700-800 mln sredniorocznie przez najlblizsze lata ( i tokazdego roku ) to wy naparwse chcecie placic za taki cd projekt 30 mld ? A moze rozsadnie byłoby okolo 10-12 mld i to pod warunkiem ze ponad 50% zysku szło by na dywidende.

Branza gamingowa to bedzie czarny łabąbądź polskiej giełdy .
  • kolejny badziwe z gam dev ? Autor: ~aaa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DETGAMES -4,62% 3,10 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.