Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: -13,33%

Kolejne dofinansowanie

Zgłoś do moderatora
Tym razem na ekspansje produktu za granicą:

INTELIWISE SA (14/2021) Informacja o wyborze projektu InteliWise S.A. do dofinansowania przez PARP (infostrefa.com)

Zarząd InteliWise S.A. z siedzibą w Warszawie "Emitent" informuje o otrzymaniu w dniu dzisiejszym informacji z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości "PARP" o wyborze do dofinansowania projektu Emitenta "Internacjonalizacja szansą na rozwój InteliWISE S.A.", w ramach Programu Operacyjnego "Polska Wschodnia 2014-2020", Działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP.

Celem projektu jest przygotowanie do wejścia na rynki zagraniczne z produktem Conversational AI
dla ecommerce. Produkt ten powstał w wyniku własnych prac Emitenta B+R i jest on oparty na całkowicie nowym silniku klas, łączącym rozwiązania analizy mowy, analizę języka naturalnego NLU/NLP, modułu wirtualnej konwersacji oraz integracji z wiodącymi systemami IT.
Wartość projektu Emitenta wynosi 638 000,00 zł.
Wysokość wnioskowanej kwoty dofinansowania wynosi 542 300,00 zł.
  • Kolejne dofinansowanie Autor: ~marek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS -4,41% 2,60 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.