Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,35 zł , zmiana od tamtej pory: -40,43%
Dlaczego KNF nie zajmie się działalnością animatora. GPW winna również wyjaśnić powód zawieszenie i czego oczekują od inwestorów. Nic tu nie dzieje się normalnie. Mogliby dać chociaż komunikat, że handel odbywa się tylko we wtorki. Na 8 ostatnich dni giełdowych czyli 16 sesji, handlowano tylko na 2 sesjach.
Swoją drogą inwestorzy mogliby opuścić cenę kupna do 2,83 zł, bo na taką cenę zgodziła się dzisiaj o godz 15 GPW.
Istnieje też prawdopodobieństwo, że ktoś bada jakiś przekręt.
  • KNF Autor: ~scarcrow

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.