Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: -18,78%

kasa wchodzi do gry...............

Zgłoś do moderatora
...............Zgodnie z procedurą opisaną w Umowie Inwestycyjnej 21 Concordia 1 s.a.r.l. poinformowała Redan, że zamierza sprzedać wszystkie posiadane przez siebie akcje TXM SA za cenę w łącznej wysokości 1 (jeden) złoty. Zgodnie z opublikowanym w dniu 2 maja 2022 r. przez TXM SA raportem bieżącym nr 10/2022 TXM SA złożył wniosek o upadłość........

teraz to się kurs zapali jak choinka :)
  • kasa wchodzi do gry............... Autor: ~wuj91

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN 0,00% 0,19 2022-10-03 09:27:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.