Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,23 zł , zmiana od tamtej pory: 84,69%

Karski to cudak !!!

Zgłoś do moderatora
HA,Ha to jest numer Pan Karski sam się zgłasza na członka rady nadzorczej. Myślałem, że już nic mnie nie zaskoczy w tej spółce, ale ten duet Pietrzak Karski to potrafi człowiekowi w głowie przesunąć granicę absurdu. Coś czuję, że rudobrody traci grunt, mocodawcy nie będą zadowoleni. !!!!!!!!!!!!!!!
  • Karski to cudak !!! Autor: ~cudak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROJPRZEM 0,00% 15,20 2021-10-22 14:40:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.