Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,95 zł , zmiana od tamtej pory: 17,31%

kandydat na LONG

Zgłoś do moderatora
no widze ze cyfry duUUuzo lepsze niz wycenil rynek, pozatym nie pod chwilową presja szkodnika, raczej szał na makarony zwrocil jedynie nasza uwage na ta spolke. spolki covidowe zanikna wzrostami jak to przejdzie a tu wzrosty byly jeszcze przed pandemia, bedzie dluzszy trend na pare lat jak tak pójdzie. to jest początek
  • kandydat na LONG Autor: ~zeXon

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKARONPL 0,29% 6,98 2021-09-17 16:38:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.