Forum Giełda +Dodaj wątek

Jest tyle innych spółek.

Zgłoś do moderatora
No i osłabł zapał, ale można nadal nieźle sprzedać, mocne postanowienie i po sprawie, a na gpw jest tyle super spółek. Można te pieniądze też przeznaczyć na coś dla siebie, wybrać we własnym domu maklerskim i kupić sobie coś. Nie stresować się. No!!! odważna decyzja. Mamy ciężkie czasy i nie wiadomo co jutro przyniesie.
  • Jest tyle innych spółek. Autor: ~jezet

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE -9,60% 0,80 2023-06-07 15:21:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.