Forum Giełda +Dodaj wątek

jest nowy prezez

Zgłoś do moderatora
Zarząd Spółki Infinity SA informuje, że dnia 20 lipca 2010 uchwałą Rady Nadzorczej powołano pana Waldemara Kurek-Mosakowskiego na stanowisko Prezesa Zarządu Infinity SA.

Pan Waldemar Kurek-Mosakowski jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania Polish Open University w Warszawie. Ma duże doświadczenie menedżerskie w realizacji projektów wydawniczych, internetowych i mobilnych. Wcześniej pracował m.in. w Edipresse Polska S.A., MigutMedia S.A., MNI S.A.

Podstawa Prawna: § 3 ust. 2 pkt.11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".
  • jest nowy prezez Autor: ~leper

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.