Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,50 zł , zmiana od tamtej pory: -39,92%

Jeśli motoryzacja, to i Sanwil

Zgłoś do moderatora
Wypowiedź z artykułu w PB.

Realizację większego projektu, rzędu kilku milionów złotych, zaplanował na ten rok. Na przełomie 2021 i 2022 r. poszerzy ofertę o produkty lakierowane żywicami na bazie wody.  – Ta inwestycja pozwoli nam przede wszystkim pozyskać nowych klientów. Dla wielu firm motoryzacyjnych, i nie tylko, stosowanie ekologicznych lakierów to jeden z podstawowych wymogów w przypadku materiałów powlekanych. Wyroby produkowane w nowej technologii będą też bardziej miękkie i atrakcyjniejsze wizualnie.

Dużą wagę przywiązujemy do tego, by produkcja była możliwie najmniej uciążliwa dla środowiska, a materiały można było łatwo wykorzystać w recyklingu – mówi Paweł Rachwał. 
  • Jeśli motoryzacja, to i Sanwil Autor: ~ZamkniecienaGPW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -0,41% 14,72 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.