Forum Giełda +Dodaj wątek

jednak wezwanie? ale to dopiero początek gry

Zgłoś do moderatora
http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/advent-szykuje-wezwanie-na-eko-holding,75173.html

PZU i inne fundusze poniżej 6pln nie sprzedadzą. Jak ogłoszą wezwanie poniżej 5pln to będzie śmiech na sali. Inne fundusze private equity wg spółki też się koło tego kręcą i zrobią kontrwezwanie.

A za różnicowanie cen idzie się do pierdla p.Gradowski, a Advent ma inwestorów instytucjonalnych (amerykańskich) którzy dbają o reputację bardziej niż o kilka groszy uzysku na drobnicy i do nich też nasze fundy uderzą. Zaraz po donosie o przestępstwie do KNF...

W poniedziałek ostry odjazd kursu do 5,5pln niezależnie czy będzie wezwanie czy nie i po jakiej cenie. Ostatecznie EKO pójdzie za min 6pln dla drobnych albo nie będzie transakcji. A jak się fundusze private equity rozgrzeją to może i 6,5-7,0pln
  • jednak wezwanie? ale to dopiero początek gry Autor: ~inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKO -9,71% 5,02 2013-04-12 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.