Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: 111,00%

Jakość (a raczej jej brak) raportu rocznego FKD

Zgłoś do moderatora
Wszystkim osobom, które są zainteresowani sytuacją FKD, polecam lekturę niedawno opublikowanego raportu rocznego spółki i Grupy Kapitałowej. Nie ma tam nic na temat przeterminowanych zobowiązań FKD (m.in. wielomilionowe kwoty nie wykupionych od wielu miesięcy kilku serii obligacji). Biegły rewident ani słowem się nie odniósł do przeterminowanych zobowiązań FKD (kuriozum na skalę światową!!!).
 
A w "Piśmie Zarządu" Pan Zieliński chwali się współpracą z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ani słowem nie odnosząc się do kłopotów finansowych spółki i Grupy oraz zobowiązań przeterminowanych o dużej wartości. Rzeczywiście, to bardzo ważne, że spółka współpracuje z Uniwersytetem :) A obligacje na ponad 27 mln zł (z czego część powinna zostać wykupiona w 2018 roku) to "mały pikuś". Panie Prezesie Zieliński, w następnym raporcie proponuję napisać w "Piśmie Zarządu", że "jesteście 100 m od ropy" (o czym pisał ktoś na forum FKD, nawiązując do Petrolivnestu) - przynajmniej kurs może wtedy wzrośnie :)

  • Jakość (a raczej jej brak) raportu rocznego FKD Autor: ~zb

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.