Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,40 zł , zmiana od tamtej pory: 16,54%

jak tych ludków uswiadomić

Zgłoś do moderatora
ze na świecie panują korporacje farmaceutyczne i biotechnologiczne. Firma garazowa moze jedynie dostać zatwierdzenie na produkcje maści dla kotów i psów na wszy i pchły, ostatecznie maść na odciski i na hemoroidy.
Na leki i komponenty nie ma szans. Tam panują swiatowe koncerny. Rozumiecie ludki czy nie rozumiecie....
  • jak tych ludków uswiadomić Autor: ~Profesor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 2,74% 59,90 2021-09-17 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.