Że najbardziej dołowana i niedoszacowana spółka jaką jest NOVAVIS ma 25% udział w tym indeksie ,a więc jest uważana za 2 ,po Columbusie ,najważniejszą spółką z sektora OZE?
Pod wieloma wskaźnikami Novavis jest najlepszą firmą OZE.
Długo będzie jeszcze dołowana? Zwłaszcza ,że wszystkie inne spółki urosły o 300-600%?