Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,69 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Jak tam idzie sprzedaż portu popowice

Zgłoś do moderatora
Jak to oceniacie? W budynku ktory ma byc gotowy na Q42019 wciaz pozostaje 93 lokale, w dorzeczu legnickiej które jest na ukończeniu, okolo 140 mieszkan dalej niesprzedanych. Wydaje mi sie ze ruch z windowaniem cen w okolice 9 tysi za metr był jednak strząłem w kolano. Mam nadzieje, ze zmienia polityke cenową. W moim odczuciu jak wrzucasz niedużą podaż mieszkań np. plombe w centrum i sprzedajesz powiedzmy 60 mieszkań to moze tyle osób znjadziesz zeby zaplacic 9 tys za metr natomiast przy tak masowym projekcie jakim jest port popowice cena tez musi być dla mas. Nie musze mowic ze od tej inwestycji zalezy wartosc naszej spolki :)

  • Jak tam idzie sprzedaż portu popowice Autor: ~Jonasz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VANTAGE -0,27% 3,69 2017-06-19 12:40:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.