Marcin Radlak product owner w DW , ktory zdecdowal sie zostawic ciekawa prace w 10krotnie wiekszej firmie objektivity by rozpoczac ( subiektywnie wtedy niepewna) przygode w DW opisuje czego po roku pracy doswiadczyl. Bardzo ciekawe i budujace. Do poczytania na jego albo DW profilu na Linkedin