Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,66 zł , zmiana od tamtej pory: -22,96%

jak przewidujecie?

Zgłoś do moderatora
Zysk netto za 2020 porównywalny z tym za 2019 (nie licząc GetBack praktycznie to samo). 31 marca oficjalny raport. Przewidujecie jakieś większe odchylenia +/- związane właśnie z raportem? Poza tym po dzisiejszej sesji walor w sWig80. To chyba może pomóc kursowi i zainteresowaniu spółką. 20 kwietnia kolejny raport za 1Q 2021 i tutaj raczej jestem spokojny - powinien to byc impuls do wzrostów. Jak myślicie lepiej teraz zrealizować zysk przed 31 marca i próbować odkupić taniej po tej dacie czy trzymać spokojnie bo raport za zeszły rok nie będzie miał większego wpływu na zachowanie sie kursu?
  • jak przewidujecie? Autor: ~bcn

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS 1,70% 3,59 2022-05-16 14:12:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.