Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,25 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

jak odzyskałem kapitał

Zgłoś do moderatora
Skorzystałem z oferty AFHOL i do pakietu Polfy musiałem dokupić w stosunku niecałe 1:1 obligacji AFHOL.
AFHOL przejął wlasność nad obligacjami Polfy. Ok 10 dni temu 2 letnia umowa się skończyła i wypłacono wszystkie pieniądze.
Czyli - wyszedłem pewnie na tym gorzej, niż ci co prowadzili egzekucje - no ale odzyskałem 100% zainwestowanego kapitału i straciłem ok 1 roku odsetek (jesli dobrze pamiętam). I chyba to lepsza sytuacja niż ci, ktorzy dają mają Polfę i czekają. więc w sumie jestem zadowolony, choć poniosłem straty moralne wyższe niż wnusio smoleński i chetnie bym przytulił 250.000 zł od pana Maciarewicza.
Od razu dodam: nie wiem czy AF dalej prowadzi taki odkup. ktoś kto ma obligacje Polfy i posiada telefon, może sobie to sprawdzić.
pozdrawiam i życzę takiej historii jak moja - z lekkim happy endem.
  • jak odzyskałem kapitał Autor: ~wikol

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLFA 0,00% 0,25 2016-06-29 10:48:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.