Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,51 zł , zmiana od tamtej pory: 11,16%

Jak można sprzedawać Rank Progress po 2,5??????

Zgłoś do moderatora
Przecież te akcje są w silnym trendzie wzrostowym i tuż przed nastepnym wybiciem gdzieś w okolice 3,5-4 pln!!! Co sprzedaliście to już tego nie odkupicie!!! Już teraz te akcje powinny kosztować ok 12-15 pln!!!
  • Jak można sprzedawać Rank Progress po 2,5?????? Autor: ~Tony

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -3,12% 2,79 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.