Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  199,00 zł , zmiana od tamtej pory: -26,13%

Inter Cars z niemal 50,5 mln zł zysku w I kw. Akcje w górę o 2%

Zgłoś do moderatora
Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w 2004 r.
Spółka wypracowała 50,48 mln zł skonsolidowanego zysku netto w I kw. 2019 r. wobec 43,29 mln zł zysku rok wcześniej.
Zysk operacyjny wyniósł 75,86 mln zł wobec...

https://comparic.pl/inter-cars-z-niemal-505-mln-zl-zysku-w-i-kw-akcje-w-gore-o-2/ 

https://comparic.xyz/uploads/2019/05/newag-1.png
  • Inter Cars z niemal 50,5 mln zł zysku w I kw. Akcje w górę o 2% Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS 7,30% 147,00 2020-03-30 17:04:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.