Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  84,20 zł , zmiana od tamtej pory: 34,20%

Inne ciekawe info z CZ

Zgłoś do moderatora
https://ekonomika.idnes.cz/snobr-cez-akcie-dukovany-dostavba-valna-hromada-f52-/ekoakcie.aspx?c=A180103_151208_ekoakcie_fih#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ekonomikah&utm_content=main
  • Inne ciekawe info z CZ Autor: ~Babilon

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -0,88% 113,00 2021-06-23 09:35:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.