Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  198,20 zł , zmiana od tamtej pory: -26,34%

ING Bank – wynik netto poniżej oczekiwań

Zgłoś do moderatora
ING Banku Śląski – spółka opublikowała przed listopadowym świętem wyniki uzyskane w trzecim kwartale. Z raportu wynikło małe, negatywne zaskoczenie, gdyż wynik netto był niższy niż oczekiwano. Zysk sięgnął w tym okresie 414,8 mln zł i był wyższy niż przed rokiem, kiedy wyniósł 378,3 mln zł. W sumie od stycznia, zysk netto wynosi około 1,21 mld zł co oznacza wzrost rok do roku o 13%. Wynik odsetkowy w trzecim kwartale wzrósł o 17%, a wynik z prowizji wzrósł o 8%. Depozyty wzrosły o 14%, a wartość kredytów o 16%.
Bank poinformował, że utworzył 17,1 mln zł rezerwy na zwrot prowizji za przedpłacone kredyty konsumenckie. Spółka w sumie posiada już 130 otwartych spraw sądowych dotyczących...

https://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-ing-bank-wynik-netto-ponizej-oczekiwan/ 
  • ING Bank – wynik netto poniżej oczekiwań Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK -1,88% 146,00 2020-04-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.