Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  202,00 zł , zmiana od tamtej pory: -28,51%

ING Bank w kierunku 4 letniej linii trendu? Bank wprowadza podgląd rachu

Zgłoś do moderatora
Kurs akcji spółki ING Bank Śląski, jednego z najpopularniejszych banków działających na krajowym rynku, rósł podczas wczorajszej sesji o około 1,66%. Akcje drożały o 3,30 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego maksimum przy 203 zł. Jest to dobry wynik na tle tracącego wczoraj 0,72% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach na tle wcześniejszych dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 201,50 zł. Praktycznie większość zeszłego roku kurs porusza się w wąskim zakresie miedzy 185 zł, a 205 zł, choć szersza tendencja jest umiarkowanie wzrostowa.

Korekta do linii trendu?
Po grudniowym wybiciu notowań ponad poprzednie szczyty, styczeń przyniósł wyhamowanie zwyżki, a w lutym cena zaczyna spadać. Wszystko więc wskazuje na to, że nie mamy przełomu na wykresie i nadal poruszamy się w zakresie wahań ceny z ostatnich miesięcy. Spoglądając na wykres tygodniowy, widać że...

https://comparic.pl/ing-bank-w-kierunku-4-letniej-linii-trendu-bank-wprowadza-podglad-rachunkow-z-innych-bankow/ 
  • ING Bank w kierunku 4 letniej linii trendu? Bank wprowadza podgląd rachu Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK 4,49% 144,40 2020-04-07 16:06:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.