Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  191,60 zł , zmiana od tamtej pory: -30,06%

ING Bank Śląski – pozytywne efekty cyfryzacji

Zgłoś do moderatora
ING Bank Śląski – spółka ma za sobą kilka tygodni umiarkowanej zwyżki i spoglądając na wykres tygodniowy można dostrzec, że jest ona silna na tle sektora bankowego ale także na tle szerszego rynku. Na wykresie mamy najbliższe wsparcie w rejonie 185 zł. Jeżeli by ono upadło, sytuacja stałaby się mniej korzystna. Wcześniej doszło bowiem do...

https://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-ing-bank-slaski-pozytywne-efekty-cyfryzacji/ 

https://comparic.xyz/uploads/2019/09/ing-bank.png
  • ING Bank Śląski – pozytywne efekty cyfryzacji Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK -6,69% 134,00 2020-04-03 17:02:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.