Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,80 zł , zmiana od tamtej pory: -78,72%

INFO z WCZORAJ !!!! RAKIETA

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/ORGANIC-Organic-Farma-Zdrowia-buduje-najwiekszy-w-Polsce-sklep-internetowy-i-otwiera-nowe-kanaly-sprzedazy-7871384.html

 Organic Farma Zdrowia buduje największy w Polsce sklep internetowy i otwiera nowe kanały sprzedaży.

Nie musze dodawac, ze akcji jest BAAAARDZO MALO i kto pierwszy ten lepszy?
  • INFO z WCZORAJ !!!! RAKIETA Autor: ~nn999

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORGANIC 0,00% 1,66 2023-05-29 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.