Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,00 zł , zmiana od tamtej pory: -65,60%

Info z dzisiejszego webinar z inwestorami

Zgłoś do moderatora
1) Biznes urósł bardzo dynamicznie, w zależności od wskaźnika od kilkunastu do kilkudziesięciu procent y/y.  2) Są obecni głównie na Litwie, Łotwi i Estonii, ale rozwijają biznes na Białorusi - mają tam partnera. 3) Coraz więcej nacisku kładą na sprzedaż online i e-commerce. 4) W czerwcu zakończyli duży projekt nowej, nowoczesna strony, która dużo lepiej obsłuży klientów szukających na komórkach, widzą duży wzrost w tym obszarze. 5) Jak zapowiadali przy IPO, zamierzają przeznaczać większość zysku na dywidendę; planują wypłacić dywidendę we wrzesniu, wysokość 0,77 centów na akcję.
  • Info z dzisiejszego webinar z inwestorami Autor: ~tech123

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVATURAS 1,18% 17,20 2021-07-22 09:39:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.