Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,98 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Info o oszukanych klientach przez robyg Bzymbzymk mowi

Zgłoś do moderatora
Generalnie to nie należy kupować absolutnie żadnych mieszkań od deweloperow i zmusić ich do obniżenia 50 proc cen wybudowanych mieszkań. Nie kupować mieszkań bo krach i wojna a już napewno nie od deweloperow a już zwłaszcza od robyg. Bzymbzymk miał że spółka kontakt swojego czasu i mówił że jakby rozmawiał z patusami najgorszymi. Omijać z daleka niech stracą płynność a banki potna aktywa. Akcja Bzymbzymka nie kupuje od Janusza
  • Info o oszukanych klientach przez robyg Bzymbzymk mowi Autor: ~Dariusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ROBYG -0,25% 3,98 2018-03-01 16:49:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.