Forum Giełda +Dodaj wątek
bardzo ciekawa spółka zachęca do zapoznania się z wynikami za I kwartał wyczytałem ze będą na wallstreat więc chyba warto będzie ich pomęczyć :) chyba w zeszły roku już byli lub dwa lata temu nie pamiętam.

Zaciekawiło mnie to, że pomimio spadku sprzedaży im przychody rosną o 25%. zyski również co chwilę otwierają nowe galerie z swoją reklamą

http://www.newconnector.pl/ims-udany-i-kwartal-2012-roku
  • IMS Autor: ~wojtek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMS 2,51% 2,86 2023-01-27 16:12:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.