Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,00 zł , zmiana od tamtej pory: 28,70%
Już świętujesz- ostrzegałem
Dopóki nie wydyma Olewskiej tutaj nic dobrego się nie zdaży
Ktoś tu pisze o dywidendzie? Z czego że straty ?
Po trzech Q - 3.... bańki straty netto
Nie będę się powtarzał kupujemy po 4 - 8 zeta jak pozbędzie się Olewskiej wszystko się unormuje , na tej skali i na zlocie można zarabiać
  • Impreza Autor: ~Wielebny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MENNICASK 3,14% 59,20 2026-01-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.