Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,19 zł , zmiana od tamtej pory: -42,16%

i2 Development na rynkach zagranicznych

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/i2-Development-rozszerza-dzialalnosc-deweloperska-na-rynki-zagraniczne-7510366.html 

i2 będzie uruchamiało działalność deweloperską zagranicą. Obecnie finalizuje transakcje nabycia udziałów w jednej z zagranicznych firm
  • i2 Development na rynkach zagranicznych Autor: ~ahs2

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
I2DEV 0,91% 11,10 2021-01-22 15:05:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.