Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  67,00 zł , zmiana od tamtej pory: 93,73%

I wszystko jasne

Zgłoś do moderatora
Zarząd Dom Development zawiesza rekomendację w sprawie dywidendy z zysku za 2019 rok - podała spółka w komunikacie. Walne zgromadzenie akcjonariuszy spółki ma odbyć się w ostatnim tygodniu sierpnia.
Dom Development sprzedał w pierwszym kwartale 2020 roku 815 lokali netto wobec 926 przed rokiem, a przekazał 549 lokali wobec 1.215 rok wcześniej - podał deweloper w komunikacie. Spółka podała, że wolumen sprzedaży i przekazań był zbliżony do założonego w budżecie.

Tak MYŚLAŁEM.....................

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -1,37% 129,80 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.