Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,05 zł , zmiana od tamtej pory: 22,95%

I weź tu zrozum spółkę

Zgłoś do moderatora
Coraz bardziej mnie ta spółka wnerwia. Wyniki nic się nie polepszają mimo większego taboru. Tłumaczenie zmiany wyniku finansowego zmianą kursu walutowego :)
No ale najważniejsze, cały czas w środkach pieniężnych jest kasa z poprzedniej emisji - miało to pójść na inwestycje - a te cały czas z leasingu. Kasa leży (żeby chociaż jakieś przychody finansowe były z tego tytułu) i do tej por nie dostałem od spółki informacji o tym, kiedy planują podać nowy cel emisji, bo jakoś pierwszego nie realizują. Kpina, po prostu kpina.
  • I weź tu zrozum spółkę Autor: ~gala

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRANSPOL 1,35% 3,75 2021-09-27 16:07:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.