.......zajmujące krótkie pozycje. Tylko mało kumaci mogą podejrzewac, że sprzedają, uciekajac w panice tzw."leszcze , którzy kupili z myślą o zarobku - czyt. wzrostu wartości akcji. To nie oni ! Oni tylko patrzą i płaczą. Krótka pozycja ( sprzedaż bez posiadania akcji) polega na zarabianiu właśnie na spadkach i im większych, tym zysk większy. Tu nie działają żadne analizy, wykresy i diabli wiedzą co jeszcze - takich spółek to nie dotyczy. Kursem - tylko dla nich korzystnym - kierują instytucje ( duzi) mające na to wpływ. Wam pozostaje tylko, na nic nie mająca wpływu .......modlitwa. Piękna katastrofa, a wystarczyło posłuchac ........mądrzejszych! Tak na marginesie dodam, że zarabiac na wzrostach można również, zajmując długie pozycje czyli odwrót ( tzw.kupno) ale to mało prawdopodobne, aby dotyczyło takich spółek. Fundusze po"oddaniu" ( odkupieniu) - nazwijmy -"pożyczonych ", sprzedanych akcji na poziomie ich satysfakcjonującym, wyjdą z tych inwestycji, zostawiając drobnych samym sobie. Zostaliście panie i panowie " inwestorzy" wyrolowani, najbardziej przez rządzących spółkami należących do Lesia Cz., którzy zataili przed wami ( znane zapewne od dawna) złe informacje wykorzystane przez drapieżne .......fundusze.