Jutro lub na dniach to samo czeka 13, przy braku popytu to pewne,chętnych do wywalania nie brakuje a kurs przez to tonie.
Walne też nie przyniesie nic ciekawego, lepiej poinformowani już by brali. Może przy nominale coś drgnie o grosz lub dwa, trzeba poczekać aż tam zanurkuje.