Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,16 zł , zmiana od tamtej pory: -19,19%

Hossa na NC

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Gwaltowne-wzrosty-na-NewConnect-Mala-gielda-rosnie-jak-nigdy-7806742.html

Warto poczytać i się zastanowić. Merlin - to będzie grane w najbliższych tygodniach, jest cisza, jest niepokój i powolne zbieranie, na tych poziomach to okazja do zajęcia pozycji :) Kto chce minimum 200% zysku w kilka tygodni?
  • Hossa na NC Autor: ~Manson

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECHO 1,46% 4,17 2020-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.