Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,67 zł , zmiana od tamtej pory: 7,46%

HDOmedical - pożegnania nadszedł czas !

Witam:

Tak jak w temacie ... pożegnania nadszedł czas :) Po 7 latach zarządzania podmiotami Grupy HDOmedical - również tą drogą - chcę pożegnać się z Wami i podziękować za wieloletnią współpracę (05.2012 - 03.2019). Jako Prezes zarządu czterech podmiotów Grupy HDOmedical w marcu przekazałem pałeczkę nowym członkom zarządu, panu Włodzimierzowi Retelskiemu (Prezes zarządu) oraz panu Markowi Pytlowi (Wiceprezes zarządu). Przez te siedem lat udało nam się osiągnąć wiele (zwiększenie zasięgu, obrotu, zbudowanie sieci usług opiekuńczych w Polsce i w Niemczech, rozwinięcie działu obsługi badań klinicznych w domu pacjenta). Wiele też okazji do rozwoju, uciekło nam gdzieś w nadmiarze codziennych zdań i pracy (np. wejście w kontrakty NFZ, obsługa własnego czy innych domów opieki, pakiet usług opiekuńczych dla dużych graczy medycznych, jak Lux Med, Enelmed, Medicover, czy ubezpieczycieli - PZU, Allianz, Axa). Zabrakło czasu, sił i pieniędzy :)
W okresie mojej współpracy z funduszem Skyline Venture były dobre momenty i trudne chwile (czasami trzaskanie drzwiami w siedzibie funduszu :)), ale więcej tych dobrych niż trudnych. Wiele nauczyłem się przez te lata, szczególnie z obszaru strategii inwestycyjnej, konsolidacji, planowania i realizacji budżetu, czy formatowania firmy pod sprzedaż. Za to bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że Skyline Venture z kolei, nauczył się ode mnie pasji, emocjonalnego traktowania spraw firmy i walki o nią, gdy była taka potrzeba. Przychód Grupy HDO zwiększał się imponująco przez te lata: od 3-4 milionów złotych w 2013, do 5, 9, 12 , 22 i 34 milionów złotych w roku 2017 (gdy związane z Grupą Stowarzyszenie realizowało duży kontrakt we Wrocławiu). Mam nadzieję, że nowy zarząd Grupy HDO przejmie tę pałeczkę i dalej zwiększy przychód, poprawi zysk i sformatuje Grupę do sprzedaży ... najlepiej bezpośrednio do inwestora branżowego. Także dziękuję wszystkim za współpracę, a przede wszystkim całemu zespołowi managerów Grupy HDOmedical oraz 1200 pracownikom bezpośrednio świadczącym usługi u pacjentów. Jesteście WSPANIALI ... i dzięki Wam i Waszej ciężkiej pracy udało nam się wiele zbudować. Życzę Wam samych sukcesów i dalszego dynamicznego rozwoju pod okiem nowego zarządu. Pozdrawiam. Piotr Mazur.
  • HDOmedical - pożegnania nadszedł czas ! Autor: ~PiotrMazur

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 2,86% 0,72 2020-10-19 13:34:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.