Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,31 zł , zmiana od tamtej pory: -44,59%

Hanna Kędziora członkiem RN Esotiq&Henderson z ramienia TFI Capital Part

Zgłoś do moderatora
Akcjonariusze Esotiq&Henderson, zgromadzeni na NWZ, jednogłośnie zaakceptowali włączenie w skład obecnej kadencji rady nadzorczej Panią Hannę Kędziorę

- Akcje spółki Esotiq&Henderson zakupiliśmy po atrakcyjnej cenie, wykazującej głębokie -  sięgające nawet 50% - dyskonto do wycen innych spółek z sektora detalicznego o podobnej skali przychodów i rentowności. Co więcej, spółka realizuje dobry model biznesowy, a warte podkreślenia jest zaangażowanie zespołu menedżerskiego - powiedziała pani Joanna Kwiatkowska, Członek Zarządu TFI Capital Partners i Zarządzająca Aktywami CP FIZ.

więcej: http://pandl.pl/aktualnosc/items/capital-partners-4713.html
  • Hanna Kędziora członkiem RN Esotiq&Henderson z ramienia TFI Capital Part Autor: ~Pan_Magister

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 2,40% 1,28 2023-05-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.