Forum Giełda +Dodaj wątek

Grzegorz Kurzeja ESRI Potrzeby kadrowe firm dostawców Systemów GIS

Zgłoś do moderatora
Grzegorz Kurzeja
ESRI Polska sp. z o.o.
POTRZEBY KADROWE FIRM – DOSTAWCÓW SYSTEMÓW GIS W ZAKRESIE SPECJALNOŚCI KARTOGRAFICZNEJ

[...]
Szeroki rozwój technologii internetowych, coraz powszechniejsze pojawianie się organizowanych i funkcjonujących serwerów danych przestrzennych rodzi określony rodzaj popytu na rynku pracy. Sprawia iż zawód wszechstronnie wykształconego i biegłego w technologiach internetowych kartografa staje się poszukiwany na rynku pracy.


++

Grzegorz Kurzeja poza GeoInventem

2012-02-07 09:55

Menedżer ukończył w 1976 roku studia inżynierskie w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, a w 1984 roku ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Grzegorz Kurzeja pracuje jako specjalista GIS w ESRI Polska, gdzie m.in. kieruje lub współkieruje projektami realizowanymi przez firmę. Do zarządu GeoInventu wszedł we wrześniu 2010 r.

http://www.yasni.info/ext.php?url=http%3A%2F%2Fbusinessman.pl%2Faktualnosci%2Fgrzegorz-kurzeja-poza-geoinventem.html%3Fpage_n36%3D11&name=Grzegorz+Kurzeja&showads=1&lc=pl-pl&lg=pl&rg=pl&rip=pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GEOINVENT 0,00% 0,52 2015-10-28 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.