Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,16 zł , zmiana od tamtej pory: 9,17%

Grypa Hiszpanka..

Zgłoś do moderatora
.... trwała ok 2 lat . Ludzie którzy przeżyli uodpornili się i grypa naturalnie wygasła. Nie było żadnych LOCK DOWN (ów) więc wirus mógł się bardzo szybko przemieszczać i zakażać.

Przez obecne lock down (y) naukowcy szacują trwanie wirusa MINIMUM 2 X DŁUŻEJ niż w drugiej dekadzie XXw.
Więc maski , ubrania, filtry pozostaną z nami na długie lata.
  • Grypa Hiszpanka.. Autor: ~BROK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX -0,50% 10,00 2020-11-25 09:25:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.