Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,15 zł , zmiana od tamtej pory: -1,14%

Grupa Archicom: wzrost przekazanych mieszkań o 41%

Zgłoś do moderatora
Notowania akcji Grupy Archicom w ciągu ledwie 5 sesji wykonały już blisko 20 procentowy wzrost. Wszystko za sprawą poprawiających się wyników sprzedażowych firmy oraz planów kolejnych projektów sprzedażowych. Optymizm udziela się inwestorom, ponieważ z dnia na dzień spółka nabiera tempa. Zgodnie z opublikowanym raportem Grupy Archicom, spółka w 2018 roku sprzedała łącznie 1.370 lokali co przekłada się na spadek blisko 4,3 procent w porównaniu z...

https://comparic.pl/grupa-archicom-wzrost-przekazanych-mieszkan-o-41-wykres-reaguje-ponad-7/ 

https://comparic.pl/wp-content/uploads/2019/01/GRUPA-ARCHICOM-D1-31.01.2019.png
  • Grupa Archicom: wzrost przekazanych mieszkań o 41% Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCHICOM -2,26% 13,00 2019-07-23 12:39:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.