Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  300,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

govena? warto???

Zgłoś do moderatora
nawet w gazecie wyborczej o nich piszą , beda montowac homologacje do aut elektrycznych
spolka niby z 15 letnim doswiadczeniem, know how swoim centrum badawczym ,linia produkcyjna, marketingiem, dzialem sprzedazy
oswietlenie w najwiekszych centrach handlowych leroy, castorama, itd...

http://wyborcza.biz/Gieldy/1,132329,22957579,govena-lighting-ma-umowe-na-wylaczna-dystry
  • govena? warto??? Autor: ~TKO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIWHEELS 0,00% 300,00 2018-02-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.