Wyglada na to że wszystko z firmą w porządku . Ten CHRUN to tylko wymówka żeby uwalić kurs .
Ale jest kilka fundamentalnych pytań które jednak mogą budzić grozę .
1. czy AI zabije TEXT ???
2. Czy to że TEXT skupia się właśnie na tekstowych informacjach nie jest jakimś anachronizmem a nie nowoczesnościa ??
Te wątpliwości chyba bardziej wpływają na kurs niż chrun i dollar
co myślicie ?