Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: -50,76%

Getin generuje zyski

Zgłoś do moderatora
Getin w I kw. 2019 wygenerował zysk w wys. 37mln PLN co daje 0,20 PLN na akcję

W raporcie skonsolidowanym są ujęte straty GNB i IDEABANK, które były znane dzisiaj rano a przecież te spółki wchodzą w skład holdingu.
W efekcie strata na 1 akcję GTH wynosi 0,12PLN za I kw. 2019
Dla porównania strata za IV kw 2018 wyniosła 4,22 PLN

To już wiadomo, dlaczego na dzisiejszej sesji popyt odebrał dużą paczkę akcji od słabych rąk.
  • Getin generuje zyski Autor: ~i_tyle

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 0,19% 0,52 2026-04-02 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.