Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,60 zł , zmiana od tamtej pory: -35,95%

getback przejmie? Kto skupuje?

Zgłoś do moderatora
1. Prezes Getback mówi w parkiet.tv o przejęciach, a wśród cennych firm wymienia Best. Coś jest na rzeczy? Gdyby nastąpiło połączenie z Getbackiem i KI byłoby naprawdę grubo na rynku. Pozytyw - Best jest niżej wyceniany na gpw. Wskaźnikowo przy połączeniu musieliby zapłacić premię w stosunku do kursu.

2. Niby karnet pusty (kiepska płynność) ale każdego dnia są okrągłe zlecenia w oczekiwaniu na jakiegoś zniecierpliwionego panikarza. Nie wiem kto skupuje, z racji niskiego freefloatu raczej prędko się nie ujawni. Pewne jest moim zdaniem, że to instytucja. Czyżby Quercusowi było mało? Najprawdopodobniej. Póki co mają więcej cierpliwości niż panikarze, ale oni się wysypią i Quercus będzie brał z prawej :)

  • getback przejmie? Kto skupuje? Autor: ~analityk_74

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST 2,08% 19,60 2023-11-30 09:00:00
2023-11-29
Wyniki finansowe
2023-11-21
Przydział obligacji serii AA1
2023-11-10
Asymilacja akcji BEST S.A.
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.