po upanstwowieniu bedzie robota, zlecenia, kontrakty - od cepeki czy na ukrainie. które rentowniejsze, kto da wiecej zarobic. czy przedstawicie torpola byłi na "spotkaniu z zelenskim, rzadowiec /chyba u Jankowsiego z polsatu/ mowil ze byli z ponad 400-tu polskich firm a spodziewali sie setki góra, ktore bardziej priorytetowe - przejecie przez cepeke 1-znacznie przez budowe w kraju - czy sasssin nie popsuje, sparalizuje dzialan spolki na tamtym moze zyskowniejszym rynku bo tutaj nie zdazy wystartowac wie ktos moze. prezes powinien rzec slowo jeszcze przed walnym