Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,50 zł , zmiana od tamtej pory: 17,33%

Gdzie się podziały Katowice ?

Zgłoś do moderatora
Mirbud w informacji dotyczącej JHM Development za kwiecień podał:
Spółka jest w trakcie realizacji inwestycji w 5 miastach: Brzeziny k. Łodzi, Łowicz, Rumia, Skierniewice.

A co się stało z Katowicami ? W informacji za styczeń/luty podano: Obecnie JHM DEVELOPMENT S.A. realizuje inwestycje w 6 lokalizacjach (Brzeziny k. Łodzi, Katowice, Łowicz, Rumia, Skierniewice i Żyrardów). W Katowicach budowa I Etapu dobiega końca - prowadzone są ostatnie drobne roboty malarskie i wykończenia terenów zielonych.

No to chyba już otrzymali pozwolenie na użytkowanie i rozpoczęli sprzedaż. Dlaczego tym się nie chwalą. A może jest coś nie tak z tą budową. Pamiętam to było chyba we Wrocławiu jak jakaś firma postawiła  blok, a po kilku latach musieli rozebrać, bo nie dostali pozwolenia na użytkowanie od nadzoru budowlanego.
  • Gdzie się podziały Katowice ? Autor: ~Colombo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.