Forum Giełda +Dodaj wątek

gdzie jesteście "analitycy" przepowiadający kurs 14,16 itd. ?

Zgłoś do moderatora
A ja sprzedałem jak zwykle a teraz dobieram po 7,xx pln. W/g waszych prognoz Badziew miał już nie zjechać poniżej 8.pln. a tu po 7,xx nie ma komu brać !!! patrzycie,pbserwujecie i co ??? będziecie brać moje akcje po 9,xx 10,xx pln. oczywiście za jakiś czas.I zacznie się wypisywanie głupot i rekomendacji.
  • gdzie jesteście "analitycy" przepowiadający kurs 14,16 itd. ? Autor: ~jack

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,64% 5,30 2021-09-24 16:27:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.