Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: 650,00%

FTH - kierunek 1 gr

Zgłoś do moderatora
emisja i podbitka byla, teraz sie opycha papier a jak juz wyjda z toaletowego to kurs zjada na 1gr, potem znowu bedzie emisja po 1gr, znowu podbitka ale tylko tak zeby emisariuszom sie oplacalo sprzedawac po emisji, opchniecie papiera kolejnym frajerom i proceder na nowo. zrobia tak z 3-4 rundy to wasze akcje co kupiliscie pare lat temu beda warte 0.0000005 gr

trzeba czekac na 1gr, wtedy cos zakupic od szefa z dyskontem i potem po podbitce ZENIC WAM dla was DROGI PAPIER TOALETOWY !!!
  • FTH - kierunek 1 gr Autor: ~eFTH

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH 0,00% 1,50 2021-12-06 09:50:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.