Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,80 zł , zmiana od tamtej pory: 28,02%

Forte – poprawia wyniki w I kwartale

Zgłoś do moderatora
Forte – spółka pochwaliła się podczas czwartkowej sesji wynikami za pierwszy kwartał. Było czym się pochwalić, bowiem spółka zanotowała 13,88 mln zł zysku netto w ujęciu skonsolidowanym. Rok temu było to zaledwie 7,27 mln zł, mamy więc wyraźny progres. Zysk operacyjny wyniósł 24,42 mln zł wobec 15,9 mln zł zysku rok wcześniej. EBITDA wyniosła 38,4 mln zł wobec...

https://comparic.pl/zapiski-gieldowego-spekulanta-forte-poprawia-wyniki-w-i-kwartale/ 

https://comparic.xyz/uploads/2019/05/forte.png
  • Forte – poprawia wyniki w I kwartale Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE 0,00% 38,15 2020-11-25 11:13:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.